içinde

Pubg Mobile La Case De Bonfire

La Casa De Bonfire toplam 64 takım takımdan ve 4 gruptan oluşan bu büyük serüvene hazır mısınız?

Bonfire Scrim Kadın Esporuna destek de bulunmaya devam ediyor. Uzun zamandır Pubg Mobile Kadın Esporu üzerinde çalışan Bonfire Yönetim kadrosu bu sefer de sizlere bomba gibi bir etkinlikle geliyor!

Toplam da 4 gruptan oluşup 64 takımın yer alacağı gruplar ;

  • TOKYO GRUBU : 16 Takım yer alacak ve 1 ay sürecek mücadele de her hafta belirlenen 4 günde oynanacak . Ve bu gruplardan sadece ilk 5 Takım adını finale yazdırabilecek. Yayın açabilen takımlara yayınlarda destek sağlanacak ( sponsorun ismini belirten ) yayınlarda destek sağlanacak ( sponsorun ismini belirten ) Hikayemizde yer alan TOKYO grubunda aslında herşey çok Farklı tokyo sizi temsil eder ve Büyük finalde Tokyo grubundan bir takım şampıyon olursa tüm Kasayı alma hakkını kazanır.
  • RİO GRUBU : 16 Takım yer alacak ve 1 ay sürecek mücadele de her hafta belirlenen 4 günde oynanacak. Ve bu gruplardan sadece ilk 5 Takım adını finale yazdırabilecek. Hikayemizde yer alan RIO grubunda Sizleri ayrı süprizler bekliyor Grupta alınan Her haftanın Birinci sırada tamamlayan takıma özel ödüller ; Kısaca açıklamak gerekirse Haftanın 1. olan takımına Özel bireysel ödüller gönderilecektir.
  • MOSKOVA GRUBU : 16 Takım yer alacak ve 1 ay sürecek mücadele de her hafta belirlenen 4 günde oynanacak. Ve bu gruplardan sadece ilk 5 Takım adını finale yazdırabilecek. Hikayemizde yer alan MOSKOVA grubunda Yapılacak olan tüm grup maçlarında Haftanın 1. Olan takımı extra puan kazanacak. Kısaca açıklamak gerekirse 1. Haftayı 1. Bitiren takım total sonuçlarda + 15 puan daha kazanacak ve  Final yolunda avantaj sağlamış olacak.
  • BERLİN GRUBU : 16 Takım yer alacak ve 1 ay sürecek mücadele de her hafta belirlenen 4 günde oynanacak. Ve bu gruplardan sadece ilk 5 Takım adını finale yazdırabilecek. Hikayemizde yer alan BERLIN grubunda 1. Tamamlayan ekip Finalde Alacakları Her WWCD karşılığında Para ödülü alacaklar.Aldığınız WWCD den ayrıyeten Turnuvayı da 1. Tamamlarsanız Finalde oynanan Tüm Macların WWCD lerinin hepsine sahip olacaksınız

                      BÜYÜK FİNAL

  • Büyük finalde toplam da 3 gün sürecek ve finalde 20 Takım A-B-C-D-E grupları halinde mücadele edecek.
  • Ödül Havuzu kayıt günü sizlere sunulacak.

Büyük Soyguna Hazır Mıyız?

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pubg Mobile PMCO Kayıtları Açıldı

MAXLIG PRO SCRIM CANLI YAYINI