içinde

Pubg Mobile Iphone 13 Hassasiyet Ayarları

Kamera Hassasiyeti (Serbest Görünüm)

Pubg Mobile iphone 13 hassasiyet ayarları nasıl yapılır? En iyi profesyonel pubg mobile hassasiyet ayarları hakkında kısa bir bilgi verdik iyi oyunlar.

Kamera Hassasiyeti , bir oyuncunun etrafa bakış açısıyla ilgilidir. Bunu ayarlamak, bir oyuncunun etrafa ne kadar hızlı/yavaş bakabileceğine karar verecektir. TPP ve FPP kameranın varsayılan hassasiyeti iyi çalışmalıdır. Kamera hassasiyet ayarları, oynatıcının hareketini iyileştirir.

Sadece web sitesinde sağlanan ayarların değiştirilmesi geri tepmeyi ve oynanışı tamamen değiştirmeyecektir, aynı zamanda parmak hareketi ve tuttuğunuz cep telefonu gibi Size de bağlıdır. 

3. kişi kamerası-100%

kamera-100%

1. kişi kamera-70%

Kamera

Kamera Hassasiyeti , bir oyuncunun etrafa bakış açısıyla ilgilidir. Bunu ayarlamak, bir oyuncunun etrafa ne kadar hızlı/yavaş bakabileceğine karar verecektir. TPP ve FPP kameranın varsayılan hassasiyeti iyi çalışmalıdır. Kamera hassasiyet ayarları oyuncunun hareketini iyileştirir, oyundaki refleksleri de geliştirir. Kamera hassasiyetini yüksek tutarak hareket daha hızlı ve pürüzsüz olur, kamera hassasiyetini daha az tutarak hareket daha yavaş olur. 

Sadece web sitesinde sağlanan ayarların değiştirilmesi geri tepmeyi ve oynanışı tamamen değiştirmeyecektir, aynı zamanda parmak hareketi ve tuttuğunuz cep telefonu gibi Size de bağlıdır. 

3. kişi Scope-180

1. kişi Scope-140

Kırmızı nokta, Holografik, Hedef Yardımı-%45

2x Dürbün-40%

3x Dürbün-17%

4x Dürbün , VSS-16%

6xDürbün -%18

8x Dürbün-8%

ADS Hassasiyeti

ADS , Aim Down Sight anlamına gelir. ADS hassasiyetini ayarlamak, bir oyuncunun ateş ederken geri tepme üzerinde ne kadar kontrole sahip olacağını belirleyecektir. ADS hassasiyetini değiştirmek etrafa bakma hassasiyetini değiştirmez, ancak nişan alırken ve ateş ederken silahların hareketini etkiler. ADS hassasiyetini değiştirmek, geri tepmeyi ayarlayabilir ve oyuncuların hedeflere daha hızlı yaklaşmalarına yardımcı olabilir. 

Sadece web sitesinde sağlanan ayarların değiştirilmesi geri tepmeyi ve oynanışı tamamen değiştirmeyecektir, aynı zamanda parmak hareketi ve tuttuğunuz cep telefonu gibi Size de bağlıdır. 

3. kişi Dürbün Yok-%150

1. kişi Dürbün Yok – %146

Kırmızı nokta, Holografik, Hedef Yardımı-60%

2x Dürbün-40%

3x Dürbün-17%

4x Dürbün , VSS-11%

6x Dürbün-7%

8x Dürbün-5%

Jiroskop tamamen size bağlı (Sadece Referans olarak alın)

Jiroskop (Yalnızca Jiroskop Oyuncuları İçin)

Bu Ayarları doğrudan jiroskop için kullanmak yerine, aşağıda verilen ayarları yapmak daha iyidir Bir sonraki adımda antrenman odalarında eğitim almaya çalışın ve ayarları rahatınıza göre değiştirin Oynat

Jiroskop , bir cihazın hareketlerini izler ve bunu oyun içinde harekete dönüştürür. Jiroskopun hassasiyetini ayarlamak, oyunun ekran yönünü değiştirmek için hareketleri ne kadar hızlı izleyeceğini belirleyecektir. Hareket ettirerek veya mobilin oryantasyonu, kapsamın AIM’ini yukarı ve aşağı veya sağa ve sola değiştirir, Jiroskop kullanmak oyununuzu geliştirir maksimum profesyoneller ve flamalar jiroskop kullanır, Gerçekten geri tepmeyi kontrol eder. 

Sadece web sitesinde sağlanan ayarların değiştirilmesi, geri tepmeyi ve oynanışı tamamen değiştirmeyecektir, aynı zamanda parmak hareketi ve cep telefonunu tutma ve hareket ettirme şekli gibi size de bağlıdır.

3. kişi Dürbün Yok-350%

1. kişi Dürbün Yok-350%

Kırmızı nokta, Holografik, Hedef Yardımı-400%

2x Dürbün – %75

3x Dürbün-163%

4x Dürbün, VSS-146

6x Dürbün – %85

8x Dürbün-%45

Jiroskop tamamen Size ve oyun oynarken yaptığınız mobil harekete bağlıdır. Tam jiroskop oyuncuları, ayarları %300 veya daha fazlasına çıkarabilir

Not : Sağladığımız hassasiyet ekip üyelerimiz tarafından test edilmiştir veya Youtuber’lardan ve yayıncılardan bazı hassasiyetler toplanmıştır, Bu nedenle sağladığımız maksimum hassasiyet ayarları doğru ve doğrudur, Değilse Eğitim Odasındaki bazı ayarları biraz değiştirmelisiniz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2022 PMPL Güz Mevsimi 2.Aşama Sonuçları Belli Oldu

SX Night League 2 Tamamlandı