içinde

Melisa Scorpion League

Pubg Mobile Şubat ayında pek çok güzel mücadeleye sahne oldu. Şubat ayının son günlerine geldiğimiz bu günlerde ise Melise Organization yeni bir organizasyonuyla karşımızda. 

Melise Scorpion League olarak ifade edilen ve 25-28 Şubat arasında gerçekleşecek lig ile Melise Organization ilk ligiyle Pubg Mobile severlerin karşısına çıkıyor. 

Turnuva’nın Katılımı İşleyişi ve Ödül Havuzu Hakkında

Turnuva’nın kayıt süreci 20-22 Şubat tarihleri arasında Melise Organization Discord adresinde gerçekleşecek. Discord adresine giren takımların rooster ve takım logosuyla birlikte takım adı, takım tagı ve menajer gibi bilgileri girmesi gerekmekte.

Bu süreçten sonra Melise Organization tarafından kayıtlar arasından belirlenecek 54 takım lig mücadelesine başlayacak. Turnuva 25-26-27 Şubat tarihlerinde 18 takımdan oluşan 3 grup şeklinde start alacak ve her gruptan 6; toplamda 18 takım final aşamasına yükselecek. 18 takım final mücadelesinde tek gün üzerinden maçları oynadıktan sonra lig böylece tamamlanmış olacak. Lig ödül havuzu olarak da 2000 TL bir ödül havuzuna sahip olacak. 

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MaxLig Emülatör Pro Scrim Canlı Yayını

PMPL Takvimi Belli Oldu