içinde ,

League Of Legends 10. Yılına Özel Topluluk Turnuvaları

League Of Legends 10. Yılına özel topluluk turnuvaları başlatıyor .100.000 TL ve yüzlerce usta işi sandık içeren ödül havuzuna sahip olan turnuvaya katılmak için yerini almayı unutma .

İşte tüm detaylar !

Takımlarınızı hızlıca toparlayın ve 24 Eylül – 16Ekim tarihleri arsında gerçekleşecek 128 slotlu farklı turnuvada takımlarınızla birlikte kıyasaya mücadele edin . Ve büyük ödül havuzundan payınızı alın . Özel turnuva ödülleri Trendyol cüzdan kodu ile verilecektir . BU yüzden trendyol hesabına sahip olmanız gerekiyor . Hediye kodları turnuva bittikten 30 gün içinde teslim edilecektir . Kazananlara verilen kodları trendyol cüzdan hesabına girerek kullanabileceksin , ÖDÜLLER SADECE TÜRKİYE İÇİN GEÇERLİDİR !

Turnuva Formatı ; Kayıtların tamamlanmasının ardından takımlar tek bir turnuva altına yerleştirilecektir . Karşılaştırmalar yarı finale kadar tek maç üzerinden ,yarı final,final karşılaştırmalar 3 maç üzerinden oynanacaktır . Her turnuva 2 gün sürecek turnuvanın ilk gününde yarı finale kadar son 4 takım turnuva ağacında ilerleyecek . İkinci günde yarı final,final ve 3. lük karşılaştırmaları oynanacaktır . Milyonlarca oyuncuya sahip olan League Of Legends 10. yılını büyük bir turnuva ile şahlandırıyor !

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Valorant 2022 İstanbul Şampiyon

2022 PMPL Güz Mevsimi 2.Aşama Sonuçları Belli Oldu